Zyban koupit praha, levné Zyban na prodej bez lékařského předpisu

Zyban je lék užívaný k léčbě deprese. To může zlepšit náladu a pocity pohody. To může pracovat prostřednictvím obnovení rovnováhy určitých přírodních látek (dopaminu, noradrenalinu) v mozku.
zyban

Jiná použití: Tato část obsahuje použití této drogy, které nejsou uvedeny ve schváleném odborné označení pro drogy, ale to může být předepsán zdravotníka. Použijte tento lék podmínku, která je uvedena v této části pouze v případě, že byl tak předepsanou Váš lékař.

Bupropion mohou být použity k léčbě pozornosti s hyperaktivitou (ADHD), nebo na pomoc lidem přestat kouřit snížením chutě a nikotinu abstinenčních příznaků. Může být také použit k léčbě bipolární poruchy (depresivní fáze), nebo aby se zabránilo sezónní afektivní porucha (SAD), typ deprese, k němuž dochází každý rok ve stejnou dobu (například v zimním období).

Jak používat Zyban

Přečtěte si medikace Guide vám poskytl lékárníkem dříve, než začnete bupropion, a pokaždé, když dostanete náplň. Máte-li jakékoli otázky, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka.

Take tento lék ústy s jídlem nebo bez jídla podle pokynů svého lékaře, obvykle dvakrát denně. Máte-li žaludeční nevolnost, může tento lék užívat s jídlem nebo po jídle, nebo občerstvení. Vezměte první dávku, jakmile se vzbudíte v dopoledních hodinách a druhou dávku nejméně 8 hodin později, nebo se podle pokynů svého lékaře. S ohledem na tento lék pozdě, může způsobit problémy se spánkem (nespavost). Take tento lék pravidelně, aby co nejvíce těžit z něj. Pro lepší zapamatování si jej užívat každý den ve stejnou dobu.

Nedrťte ani žvýkat tento lék. Pokud tak učiníte, může uvolnit všechny drogy najednou, čímž se zvyšuje riziko vedlejších účinků. Také není rozdělit tablety, pokud mají rýhu a Váš lékař nebo lékárník vám řekne, aby tak učinily. Spolkněte celou nebo rozdělení tablet bez drcení nebo žvýkání.

Dávka je závislá na vašem zdravotním stavu, funkce jater, a odpověď na léčbu. Chcete-li snížit riziko nežádoucích účinků, může lékař nařídit spustit tento lék na nízkou dávkou a postupně zvyšovat dávku. Nezvyšujte dávku nebo použijte tento lék častěji, nebo po delší dobu, než předepsané. Váš stav nezlepší rychleji a vaše riziko výskytu nežádoucích účinků se zvýší.

Nepřestávejte užívat tento lék bez konzultace s lékařem. Může být zapotřebí dávku být postupně snižovány.

Může trvat 4 týdny nebo déle, než se dostanete plný prospěch z tohoto léku. Informujte svého lékaře, pokud se váš stav nezlepší, nebo pokud se zhorší.