Zocor koupit praha, levné Zocor na prodej bez lékařského předpisu

Zocor se používá spolu s správné diety pomáhá snížit “špatný” cholesterol a tuky (jako LDL, triglyceridů) a zvýšit “dobrého” cholesterolu (HDL) v krvi.
zocor

Patří do skupiny léků známých jako “statiny”. Funguje tak, že snižuje množství cholesterolu vytvářeného játry. Snížení “špatné” cholesterolu a triglyceridů a zvýšení “dobrý” cholesterol snižuje riziko srdečních onemocnění a pomáhá předcházet mrtvice a infarktu.

Kromě toho jíst správné diety (jako je low-cholesterolu / nízkotučné diety), jiné změny životního stylu, které mohou pomoci tento lék práce lépe jsou cvičení, hubnutí-li nadváhu, a odvykání kouření. Poraďte se se svým lékařem pro více informací.
Jak používat Zocor

Take tento lék ústy s jídlem nebo bez jídla podle pokynů svého lékaře, obvykle jednou denně večer.

Dávkování je založeno na vašem zdravotním stavu, odpovědi na léčbu, věk a další léky, které pravděpodobně užíváte. Ujistěte se, že, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech produktech, které používáte (včetně léků na předpis, nepředepsání léky, a bylinné produkty). Čínští pacienti užívající niacin mohou vyžadovat nižší dávky simvastatinu. Zeptejte se svého lékaře o více informací.

Obvyklá maximální dávka tohoto léku je 40 mg denně. Pokud jste byli poučeni lékařem, aby se více než 40 miligramů, pokračovat na stejné dávce. Nicméně, okamžitě promluvit si s ním o rizicích a přínosech vašeho vyšší dávky.

Nezvyšujte dávku, nebo se tento lék častěji, než bylo předepsáno. Váš stav nezlepší rychleji, a může být zvýšena riziko závažných nežádoucích účinků.

Vyhněte se jíst grapefruity nebo pít grapefruitový džus při používání tohoto léku, pokud Vám lékař nedoporučí jinak. Grapefruit může zvýšit množství tohoto léku v krvi. Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem pro více informací.

Take tento lék pravidelně, aby měli co největší prospěch z ní. Nezapomeňte si jej užívat každý den ve stejnou dobu. Je důležité pokračovat v užívání tento lék, i když se cítíte dobře. Většina lidí s vysokou hladinou cholesterolu nebo triglyceridů necítí špatně.

Je velmi důležité, aby i nadále řídit pokyny svého lékaře o diety a cvičení. To může trvat až 4 týdny, než se dostanete plný prospěch z tohoto léku.