Zithromax koupit praha, levné Zithromax na prodej bez lékařského předpisu

Zithromax se používá k prevenci a léčbě velmi vážné typ infekce (mykobakterie nebo MAC). To je makrolidové antibiotikum typu. Funguje tak, že zastavení růstu bakterií.
zythromax

Tento lék nebude fungovat pro virovou infekcí (jako je nachlazení, chřipka). Zbytečné používání nebo zneužití jakékoliv antibiotika může vést k jeho snížené účinnosti.

Jak používat zithromax

Take tento lék ústy, s jídlem nebo bez něj. Můžete tento lék užívat s jídlem, pokud dojde k podráždění žaludku.

Aby se zabránilo infekci, vezměte tento lék přesně podle pokynů svého lékaře, zpravidla jednou týdně ve stejný den každý týden. Pokračujte v užívání tohoto léku, dokud Vám lékař neřekne, abyste přestal.

K léčbě infekce, vezměte tento lék přesně podle pokynů svého lékaře, obvykle jednou denně ve stejnou dobu každý den. Pokračujte v užívání tohoto léku, dokud Vám lékař neřekne, abyste přestal. Zastavení léky příliš brzy na vlastní pěst, může dovolit bakterie i nadále růst, což může mít za následek návrat infekce. Informujte svého lékaře, pokud se váš stav přetrvává nebo se zhoršuje.

Antibiotika fungují nejlépe, když množství léku v těle se udržuje na konstantní úrovni. Proto se tento lék v rovnoměrně rozmístěných intervalech.

Antacida obsahující hořčík a hliník, může snižovat absorpci azithromycinu jestliže se bere ve stejnou dobu. Pokud užíváte antacida, která obsahuje hořčík a hliník, počkejte alespoň 2 hodiny před nebo po užití azithromycin.