Xenical koupit praha, levné Xenical na prodej bez lékařského předpisu

Xenical se používá spolu s sníženou kalorií, cvičení a programu úpravy chování lékaři schválené pomoci významně nadváhou (obézní) osoby zhubnout. Užívání orlistat může také pomoci zabránit znovunabytí hmotnosti jste ztratili.
xenical

Zhubnout a udržet ho může snížit mnoho zdravotní rizika, že obezita způsobuje, včetně srdečních onemocnění, cukrovky, vysokého krevního tlaku, některých forem rakoviny, některé problémy s dýcháním, a kratší životnost.

Tuků v potravě je třeba rozdělit na menší kousky, než tělo je může absorbovat. Orlistat působí tak, že blokuje enzym, který štěpí tuky ve stravě. Tento nestrávené tuk pak prochází z vašeho těla v pohybu střev. Orlistat neblokuje vstřebávání kalorií z cukru a jiné non-tuku potraviny, takže stále musíte omezit celkový příjem kalorií.

Jak používat Xenical

Dříve, než začnete tento lék Pokud užíváte over-the-counter výrobek samoléčby, přečtěte si všechny pokyny na obalu výrobku.

Pokud lékař předepsal tento lék, přečtěte příbalovou informaci pokud je k dispozici od svého lékárníka předtím, než začnete orlistatu a pokaždé dostanete náplň. Take tento lék podle pokynů svého lékaře, ústy s kapalinou někdy při každém jídle, které obsahuje tuk nebo do 1 hodiny po jídle, obvykle 3x denně. Pokud vynecháte jídlo nebo Vaše jídlo neobsahuje žádný tuk, přeskočte tuto dávku léku. Chcete-li snížit riziko nepříjemných vedlejších účinků, je velmi důležité, že ne více než 30% kalorií ve stravě pochází z tuku. Váš denní příjem tuků, bílkovin a cukrů by měl být rovnoměrně rozloží na 3 hlavních jídel.

Nezvyšujte dávku nebo použijte tento lék častěji, nebo po delší dobu, než předepsané. Váš stav nezlepší rychleji, a vaše riziko nežádoucích účinků se zvýší.

Protože tento lék může narušit vstřebávání některých vitamínů (vitamínů rozpustných v tucích, včetně A, D, E, K), se doporučuje denní multivitaminový doplněk obsahující tyto živiny. Vezměte multivitamin nejméně 2 hodiny před nebo 2 hodiny po orlistatu (například před spaním).

Pokud budete mít cyklosporin, vezměte si ji alespoň 3 hodiny před nebo po orlistatu aby se ujistil, celá dávka cyklosporinu se vstřebává do krevního oběhu. Pokud budete mít levotyroxin, vezměte si ji alespoň 4 hodiny před nebo po orlistatu.

Měli byste vidět nějaký úbytek na váze do 2 týdnů po spuštění orlistat. Informujte svého lékaře, pokud se váš stav nezlepší, nebo pokud se zhorší.