Synthroid koupit praha, levné Synthroid na prodej bez lékařského předpisu

Synthroid se používá k léčbě štítné žlázy (hypotyreóza). Nahrazuje nebo poskytuje více hormonu štítné žlázy, který se obvykle vyrábí štítnou žlázou. Nízké hladiny hormonů štítné žlázy může přirozeně vyskytují nebo, je-li štítná žláza zraněni záření / léky nebo odstraněny chirurgicky.
synthroid

S dostatek hormonu štítné žlázy je důležitý pro udržení normální duševní a fyzickou aktivitu. U dětí, které mají dostatek hormonu štítné žlázy je důležitý pro normální duševní a fyzický vývoj.

Tento lék se používá také k léčbě jiných typů poruch funkce štítné žlázy (například některé druhy goiters, rakoviny štítné žlázy).

Tento lék by neměl být používán k léčbě neplodnosti, pokud je to způsobeno tím, nízké hladiny hormonů štítné žlázy.

Jak používat Synthroid

Take tento lék ústy podle pokynů svého lékaře, obvykle jednou denně na lačný žaludek, 30 minut až 1 hodinu před snídaní. Take tento lék s plnou sklenicí vody, pokud Vám lékař neurčí jinak.

Pokud užíváte kapsle tvar tohoto léku, spolkněte ji vcelku. Do nerozdělenou, nemačkejte a žvýkání. Lidé, kteří mají potíže s polykáním Tobolku celek (jako jsou kojenci a malé děti), by měly používat formě tablet léku.

Pro kojence a děti, kteří nemohou polykat celé tablety, drtit a vmícháme 1-2 lžičky (5-10 ml) vody, a dát lžičkou nebo bezprostředně kapátko. Nepoužívejte připravit nabídku předem, nebo smíchejte tabletu sójové kojenecké výživy. Poraďte se se svým lékárníka o více informací.

Dávkování je založeno na vašem věku, hmotnosti, zdravotním stavu, výsledků laboratorních testů, a odpověď na léčbu.

Použijte tento lék pravidelně, aby měli co největší prospěch z ní. Pro lepší zapamatování si jej užívat každý den ve stejnou dobu.

Nepřestávejte užívat tento lék bez předchozí porady s lékařem. Výměna štítné žlázy léčba je obvykle považována za život.

Existují různé značky levothyroxinu dostupné. Neměňte značky bez předchozí porady se svým lékařem nebo lékárníkem.

Některé léky (cholestyramin, colestipol, colesevelam, antacida, sukralfát, simethikonu, železo, sodík polystyren sulfonat, doplňky vápníku, orlistat) může snížit množství hormonu štítné žlázy, která je absorbována v těle. Pokud užíváte některý z těchto léků, oddělit je od tohoto léku nejméně 4 hodiny.

Příznaky nízké hladiny hormonů štítné žlázy patří únava, bolesti svalů, zácpa, suchá kůže, přibývání na váze, pomalý srdeční tep, nebo citlivost na chlad. Informujte svého lékaře, pokud se váš stav zhorší, nebo přetrvává i po několika týdnech užívání tohoto léku.