Propecia koupit praha, levné Propecia na prodej bez lékařského předpisu

Propecia Finasterid se používá k zmenšit zvětšenou prostatu (benigní hyperplazie prostaty nebo BPH) u dospělých mužů. Může být podáván samotný nebo v kombinaci s jinými léky na snížení příznaků BPH a může také snížit potřebu chirurgického zákroku.
propecia

Finasterid může zlepšit příznaky BPH a poskytují výhody, jako se snížil nutkání na močení, lepší průtok moči s menší namáhání, méně pocitem, že močový měchýř není zcela vyprázdní, a snížil noční močení. Tento lék působí tak, že snižuje množství tělu vlastní hormon (DHT), který způsobuje růst prostaty.

Propecia Finasterid není schválen pro prevenci rakoviny prostaty. To se může mírně zvýšit riziko vzniku velmi vážnou formu rakoviny prostaty. Promluvte si se svým lékařem o přínosech a rizicích.

Ženy a děti by neměly používat tento lék.

Jak používat Propecia

Přečtěte si příbalové informace poskytnuté svým lékárníkem dříve, než začnete finasterid a pokaždé dostanete náplň. Máte-li jakékoli dotazy týkající se informací, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Take tento lék ústy, s jídlem nebo bez, obvykle jednou denně, nebo podle pokynů svého lékaře.

V případě, že tablet je rozdrtí nebo rozbijí, neměl by být řešeny prostřednictvím žena, která je těhotná, nebo ženy, které mohou otěhotnět (viz také bod opatření pro použití).

Použijte tento lék pravidelně, aby měli co největší prospěch z ní. Nezapomeňte používat každý den ve stejnou dobu. Nepřestávejte užívat tento lék bez konzultace s lékařem.

To může trvat 6-12 měsíce všímat výhodu.

Informujte svého lékaře, pokud se váš stav přetrvává nebo se zhoršuje.