Lipitor koupit praha, levné Lipitor na prodej bez lékařského předpisu

Lipitor je používán spolu s správné diety pomáhá snížit “špatný” cholesterol a tuky (jako LDL, triglyceridů) a zvýšit “dobrého” cholesterolu (HDL) v krvi. Patří do skupiny léků známých jako “statiny”.
lipitor

Funguje tak, že snižuje množství cholesterolu vytvářeného játry. Snížení “špatné” cholesterolu a triglyceridů a zvýšení “dobrý” cholesterol snižuje riziko srdečních onemocnění a pomáhá předcházet mrtvice a infarktu.

Kromě toho jíst správné diety (jako je low-cholesterolu / nízkotučné diety), jiné změny životního stylu, které mohou pomoci tento lék práce lépe jsou cvičení, hubnutí-li nadváhu, a odvykání kouření. Poraďte se se svým lékařem pro více informací.
Jak používat Lipitor

Přečtěte si příbalovou informaci pokud je k dispozici od lékárníkem dříve, než začnete užívat atorvastatin a pokaždé dostanete náplň. Máte-li jakékoli otázky, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka.

Take tento lék ústy s jídlem nebo bez jídla podle pokynů svého lékaře, obvykle jednou denně.

Dávkování je založeno na vašem zdravotním stavu, odpovědi na léčbu, věk a další léky, které pravděpodobně užíváte. Ujistěte se, že, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech produktech, které používáte (včetně léků na předpis, nepředepsání léky, a bylinné produkty).

Vyhněte se jíst grapefruity nebo pít grapefruitový džus při používání tohoto léku, pokud Vám lékař nedoporučí jinak. Grapefruit může zvýšit množství tohoto léku v krvi. Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem pro více informací.

Pokud užíváte některé jiné léky na snížení hladiny cholesterolu (žlučové kyseliny vázající pryskyřice, jako cholestyramin nebo colestipol), trvat atorvastatin alespoň 1 hodinu před nebo alespoň 4 hodiny po užití těchto léků. Tyto produkty mohou reagovat s atorvastatinem, brání jeho plné čerpání.

Take tento lék pravidelně, aby měli co největší prospěch z ní. Nezapomeňte si jej užívat každý den ve stejnou dobu. Je důležité pokračovat v užívání tento lék, i když se cítíte dobře. Většina lidí s vysokou hladinou cholesterolu nebo triglyceridů necítí špatně.

Je velmi důležité, aby i nadále řídit pokyny svého lékaře o diety a cvičení. To může trvat až 4 týdny, než se dostanete plný prospěch z tohoto léku.