Levitra koupit praha, levné Levitra na prodej bez lékařského předpisu

Levitra Vardenafil se používá k léčbě mužské sexuální funkce problémy (impotence nebo poruchy erekce-ED). V kombinaci s sexuální stimulaci, vardenafil práce tím, že zvyšuje průtok krve do penisu pomoci člověka získat a udržet erekci.
levitra

Tento lék nechrání před pohlavně přenosnými chorobami (například HIV, hepatitidou B, kapavka, syfilis). Praxe “bezpečný sex”, jako je například použití latexové kondomy. Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem pro více informací.

Jak používat Levitra

Přečtěte si příbalové informace poskytnuté svým lékárníkem dříve, než začnete vardenafil a pokaždé dostanete náplň. Máte-li jakékoli otázky, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka.

Vezměte Levitra léky ústy podle pokynů svého lékaře, obvykle podle potřeby. Vezměte vardenafil, s jídlem nebo bez něj, asi 1 hodinu před sexuální aktivitou. Neužívejte více než jednou denně. Dávky by měla být přijata nejméně 24 hodin od sebe.

Dávka je závislá na vašem zdravotním stavu, odpovědi na léčbu a další léky, které pravděpodobně užíváte. Ujistěte se, že, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech produktech, které používáte (včetně léků na předpis, nepředepsání léky, a bylinné produkty).

Vyhněte se jíst grapefruity nebo pít grapefruitový džus při používání tohoto léku, pokud Vám lékař nebo lékárník říká, že tak může učinit bezpečně. Grapefruit může zvýšit pravděpodobnost výskytu nežádoucích účinků s tímto přípravkem. Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem pro více informací.

Informujte svého lékaře, pokud se váš stav nezlepší.