Lasix koupit praha, levné Lasix na prodej bez lékařského předpisu

Lasix se používá ke snížení další tekutiny v těle (edém) způsobené stavy, jako je například srdeční selhání, onemocnění jater a onemocnění ledvin. To může zmírnit symptomy, jako je dušnost a otok v ruce, nohy a břicho.
lasix

Tento lék se používá také k léčbě vysokého krevního tlaku. Snížení vysoký krevní tlak, pomáhá předcházet mrtvice, infarkty, a problémy s ledvinami.

Furosemid je “voda pilulka” (diuretikum), který způsobí, že se dělat více moči. To pomáhá tělu zbavit se navíc vody a soli.

Jiná použití: Tato část obsahuje použití této drogy, které nejsou uvedeny ve schváleném odborné označení pro drogy, ale to může být předepsán zdravotníka. Použijte tento lék podmínku, která je uvedena v této části pouze v případě, že byl tak předepsanou Váš lékař.

Lasix mohou být také použity pro snížení vysoké hladiny vápníku v krvi (hyperkalcemie).

Jak používat lasix

Přečtěte si příbalovou informaci pokud je k dispozici od svého lékárníka předtím, než začnete furosemid a pokaždé dostanete náplň. Máte-li jakékoli otázky, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka.

Take tento lék ústy podle pokynů svého lékaře, s jídlem nebo bez, obvykle jednou nebo dvakrát denně. To je nejlepší se vyhnout užívání tento lék do 4 hodin od spaním, aby se zabránilo museli dostat až na močení.

Dávkování je založeno na váš zdravotní stav, věk, a odpověď na léčbu. Pro děti, dávka je také založen na váze. Starší lidé obvykle začínají s nižší dávkou, aby se snížilo riziko nežádoucích účinků. Nezvyšujte dávku nebo si ji častěji, než.

Take tento lék pravidelně, aby měli co největší prospěch z ní. Pro lepší zapamatování si, vezměte si ji ve stejnou dobu (y) ze dne podle pokynů. Je důležité pokračovat v užívání tento lék, i když se cítíte dobře. Většina lidí s vysokým krevním tlakem necítí špatně.

Sukralfát, cholestyramin, kolestipol a může snižovat absorpci furosemidu. Pokud užíváte některý z těchto léků, oddělit časování každé dávky z furosemid nejméně 2 hodiny.

Informujte svého lékaře, pokud se váš stav nezlepší, nebo pokud to zhoršuje (například vaše naměřené hodnoty tlaku krve zůstává vysoká nebo zvýšení).