Diflucan koupit praha, levné Diflucan na prodej bez lékařského předpisu

Diflucan se používá k prevenci a léčbě různých plísňových a kvasinkových infekcí. Patří do skupiny léků zvaných azolová antimykotika. Funguje tak, že zastavení růstu některých druhů plísní.
diflucan

Jak používat Diflucan

Přečtěte si příbalovou informaci pokud je k dispozici od svého lékárníka předtím, než začnete flukonazol a pokaždé dostanete náplň. Máte-li jakékoli otázky, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka.

Take tento lék ústy s jídlem nebo bez jídla podle pokynů svého lékaře, obvykle jednou denně.

Pokud užíváte tekuté pozastavení tvar tohoto léku, protřepejte lahvičku před každou dávkou. Opatrně měření dávky pomocí speciálního zařízení na měření / lžíci. Nepoužívejte lžíci domácnosti, protože se nemusí dostat na správnou dávku.

Dávkování je založeno na vašem zdravotním stavu a reakci na léčbu. Pro děti, dávkování je také založen na hmotnosti. Obecně u dětí, dávka by neměla překročit 600 mg denně, pokud to není lékař.

Tento lék funguje nejlépe, když množství léku v těle se udržuje na konstantní úrovni. Proto si ji ve stejnou dobu každý den podle pokynů.

Pokračujte v užívání tohoto léku, dokud se plně předepsané množství skončil, i když příznaky zmizí po několika dnech. Zastavení léky příliš brzy, může umožnit houbu pokračovat v růstu, což může mít za následek návrat infekce.

Informujte svého lékaře, pokud se váš stav přetrvává, nebo pokud se zhorší.